Cursus Reanimatie en AED

28 november 2025


Donderdag 20 november werd in ons clubgebouw een Reanimatie en AED-cursus gegeven. Mirjam de Louw en Janneke Visser-Timmers verzorgden deze avond, samen met 3 collega's van Mirjam

De opkomst was groot. Maar liefst dertig personen waren aanwezig om zich te bekwamen in het gebruik van een AED en hoe er gereanimeerd moet worden volgens de nieuwe regels die vanaf oktober 2025 gelden.

Er werd volop geoefend in beide kleedkamers en in  het halletje door diegenen die gingen voor een certificaat.

Aan de andere deelnemers werden door Mirjam en Janneke uitgebreid de grondbeginselen van het reanimeren uitgelegd. Na een korte pauze werd er volop geoefend.  Ook het gebruik van de AED werd uitgelegd.

Verder werd er duidelijk gemaakt dat je nooit iets verkeerd kunt doen tijdens het reanimeren. Het is belangrijk dat je meteen aan de slag gaat. Iedere seconde telt.

Deelnemers, fijn dat jullie met zo'n grote groep aanwezig waren en actief hieraan deelgenomen hebben. Over 2 jaar willen wij zo'n avond opnieuw aan jullie aanbieden.

Voor nu hopen wij dat een reanimatie op onze vereniging niet voor zal komen.

Fijne feestdagen gewenst en een sportief 2026

Nieuwscategorieën