U bent hier

Voorjaarscompetitie senioren 2019

Competitie voorjaar 2019

De winteroutdoorcompetitie zal binnenkort gaan beginnen, maar het is nu ook alweer tijd om je team in te schrijven voor de voorjaarscompetitie 2019.

Inschrijven voorjaarscompetitie
Om aan de voorjaarscompetitie deel te kunnen nemen moet de captain het team voor 12 December a.s. inschrijven via het digitale inschrijfformulier hieronder. Hierbij het verzoek om alles compleet en correct in te vullen omdat dit voor de VCL efficiënter werkt. Geef ook even aan in welke klasse je graag ingedeeld wilt worden. Kosten voor deelname bedraagt € 110 per team ongeacht het aantal thuis te spelen wedstrijddagen. Tijdens het ophalen van de competitiebescheiden in maart kunnen de kosten voor deelname per PIN betaald worden in het paviljoen (dus niet meer contant). Teams die (zonder enig voorafgaand bericht) de competitiebescheiden op de avond van uitreiking niet op komen halen, zullen een extra taak krijgen tijdens de competitie.

Indien op de sluitingsdatum blijkt dat er voor een bepaalde competitiedag meer teams ingeschreven hebben dan we kwijt kunnen, zal er door de VCL geloot worden. Hiervan wordt de teamcaptain op de hoogte gebracht, waarbij er (als er een mogelijkheid is) een alternatieve dag aangeboden wordt.

Bij het inschrijven voor de competitie ga je akkoord met de volgende voorwaarden:
• Betaling inschrijfgeld geschied door betaling via pin tijdens het ophalen van de competitiebescheiden in maart 2019.
• Elk team dat ingeschreven wordt is verplicht een bardienst te draaien. Draait het team deze niet of niet naar behoren dan zal het worden uitgesloten van deelname aan de voorjaarscompetitie 2020.

Teamindeling voorjaar 2019:

Op zaterdag 8 heren teams en 5 dames teams, totaal 13 teams
     
Heren      
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
4 X HE / 2 X HD 2e klasse afd. 2e klasse 3e klasse
1e klasse Teun van Tilburg
Robbert Wingens
Merlijn Huvenaars
Joey van Orsouw
Bart Kusters
Kas te Boekhorst
Ron Appelhof
Ton Reijnen Tom Kusters Bart Bongers Bud Polman
Sander Scherer Tom Appelhof Roel Henst Sjoerd Wingens
Kay van Son Niels Albers
Dirk van den Hoogen
Tom den Ouden
Rob Vos
Rik van der Linden
Johan Vos Rik Zwaans
Patrick Hofman Roel Huberts    
Gijs Kouwenberg
     
       
Team 5 Team 6 Team 7 Team 8
4e klasse 4e klasse 4e klasse 4e klasse
John Manders Arjan Caspers
Bram den Ouden
Tim van Son
Remco Wubben
Rick van der Burgt
Mark Smits Rik Willems
Rob Reijnen Roel Wingens Rick Vos
Djarek van den Hoogen
Kevin Strik Bart Fransen Ralf Visschers
Teun van der Zanden
Koen Ondersteijn
Luuk Willems Rob Appelhof Tom Ruijs
Jeffrey Saueressig
  Paul Kling Erik Bongers
       
Dames      
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
2 X DE /3 X DD 2e klasse 2e klasse 3 e klasse
1e klasse
Jolien van Tilburg
Daniek Schouten
Kim Zoutendijk
Masja van der Heijden
Lotte van Hal Fenna Schouten Inge Kusters
Monique Pashouwers
Marlon Onderstein
Marit Schouten Sharon Ariens
Eefke Hoefnagel
Elles van der Linden
Ingrid Vermeulen
Lonneke Griffioen
Laura Hendriks Sharon Gielis
Manon van Summeren
Joanie Vissers
Kim Kusters      
Jessie Zwaans      
Lisanne van Heumen
     
       
GD      
Team1      
DE-HE-DD-HD-GD
     
laagste klasse      
Nathalie Pashouwers
     
Judith Spanjers      
Riky van Boekel      
Jos Jacobs      
Sanne Smit      
       
       
Op vrijdagavond, Totaal 15 teams op vrijdagavond.      
Heren DD      
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
2e klasse 2e klasse 3e klasse 4e klasse
David van Ras Jan Janssen Frenk Lamers Frans van Hal
Dennis Kappen
Bert van der Heijden
Henri van Boekel
Jan Visschers
Kai Visschers
Gerald Baggermans
Rolf Kok Eddie Manders
Johan Pashouwers
Erik van den Heuvel
Maarten van der Venne
Rick Polman
Mike van Son   Joost Koninkx
Christ van Schaijk
Mark Hermens   Hans Janssen  
       
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
1e klasse 2e klasse 2e klasse 2e klasse
Leon Bouten
Marcel van Ganzewinkel
Mark Kleijn
Francis van Beijsterveldt
Janneke van Casteren
Dennis Janssen
Sandra Kleijn - Koenen
Anita van den Bogaert
Jeffrey Hofmans
Vivian van Dinther
Paul van Hout
Victor Groenewegen
Marianne Wingens
Greetje Lange
Ingrid van Hout - Arts
Gertjan van Merwijk
Raymond Hofmans
  Frandy Manders  
Pieter van der Hoeven
  Peggy Thijssen  
Esthet Huberts  
Marcel en Esther van Ras
 
       
Team 5 Team 6 Team 7 Team 8
3e klasse 3e klasse 3e klasse 4e klasse
Henk van Ras Lex Visser Elles van Son Jose de Loijer
Henny van Ras Mathieu Vissers Marco Jans Petra Boeijen
Theo Loeffen
Arno van den Akker
Carlo de Groot
Suzan van de Burgt
Theo Zwaans Janneke Visser
Rian van Grunsven
Jan Spierings
Linsy van de Velden
Yolanda Lamers  
Carlo van Leuken
Rian Jansen
Maurice de Louw
  Erik Franken
 
Wilma van Boekel
   
       
Team 1 Team 1 Team 2 Team 1
2e klasse 2e klasse
Imke van der Heijden
Vrijdagmiddag HD 50+
Annie van Hal Mandy Opsteeg Lieke Albers
Tiny van den Bogaart
Maria den Brok
Kitty van de Kroft
Kim Janssen
Gerard van Bergen
Josine Manders Suzan Appelhof Janneke Visser
Rinus van den Heuvel
Hinne Zwaans
Nomie Veerkamp
Miranda Bens Frans van Maren
Philomeen Smits Lieke Markink
Maartje Doedens
Frans Megens
Rachel van Son     Han Scherer
Rianne Mathijssen
    Jan van Son
       
Op dinsdagmorgen
 
Donderdag ochtend
 
Team 1 Team 2 Team 1 Team 2
Bernardiens van Maren
DD 35 +?
Wilma van Boekel
DD
Rieky Bens Tiny Platenburg
Dancielle van de Venne
Karin Hegeraat
Tina Pashouwers
Susan Vos Peggy Thijssen Sonja van Gaal
Netty Zwaans
Mariet van der Heijden
Mariette Mulder
Lonneke Griffioen
Annie Verstegen Ria Aarts
Diny van Summeren
Astrid Mulders
Maria Manders Ans Scherer Janneke Visser Patricia Paters
 
Marij van Heumen
Yolanda Lamers
Angelique van der Heijden
 
Louise van Sallandt
   
  Annelies Vos    
  5e klasse!!    
       
Team 3
Donderdagmiddag? 1 Team
   
DD Team 1    
Anita Aarts Philomeen Smits    
Ella Aarts
Marja van de Velden
   
Rian Vermeuelen
Margareth de Jong
   
Nelly van der Linden
Ans van Vliet    
Yvonne van Opheusden
Marja van Boekel
   
Monique Sengers
Franny Steenis    
       
Donderdagavond
     
Team 1 Team 2 Team 1  
Helma van Uden
Petra Vermeuelen
Ronald van der Wijst
 
Marleen van Son
Noortje Geertshuis
Wilma van der Wijst
 
Carin Wingens
Hermien Wingens - Bartels
Ed van der Heijden
 
Hermien Wingens
Laura Moerkerk Karin van Gaal  
Mirjam Zwaans Hettie de Vent Ans Derks  
Jose Jans Beken
Ingrid van Gaal Rianne Derks  
Lyonne van Dinther
     

 

Met sportieve groet,

Ria van Tilburg
VCL De Witte Schare

Speeldata

Indeling teams
nog niet bekend
 

Kies een klasse die voor de gekozen competitiesoort beschikbaar is.
als je bijvoorbeeld een hogere/lagere klasse wilt spelen, of men graag in de ochtend wil beginnen (graag ook toelichten!)
CAPTCHA
Dit is nodig om te kijken of je geen computer bent.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers online.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer