U bent hier

Technische commissie

Het technische commissie bestaat uit de volgende leden en is te bereiken via TC@witteschare.nl:

 

Naam

bijzonderheden

e-mail adres

tel.nr.

Mari Zwaans

Kern TC Penningmeester TC

Coördinator Interne comp.

marizwaans@planet.nl

0486-462891

06-22694622

Diana Jans

Kern TC, Secretaris

d.j.jans@hetnet.nl

06-46189817

 

Koen Ondersteijn

Kern TC

O_koen@hotmail.com

06-42641440

 

Ria van Tilburg

Kern TC

Coördinator Externe comp

tonnyenriavantilburg@gmail.com

0486-462873

06-18685047

Masja van der Heijden

Kern TC

Masja_vdheijden@hotmail.com

06-13349869

 

Peter Kroos

Kern TC

Peterkroos@home.nl

0486-462147

06-23587608

Kim Zoutendijk

 

Kimz1992@hotmail.com

06-10534929

 

Lotte van Hal

 

lottevanhal@hotmail.com

06-27124294

 

Tonny van Tilburg

 

Tonnyvantilburg54@gmail.com

0486-462873

 

Jan v/d Linden

 

Jan_vd_linden@live.nl

06-23813368

 

Bionda Dekkers

 

Bionda.dekkers@gmail.com

06-27319364

 

Ingrid van Gaal

 

Ingridenkoen.van.gaal@kpnmail.nl

06-10068647

 

Henk van Ras

 

henkhennyvras@live.nl

0486-462802

 

Mariëlle van der Heijden

Coördinator

Interne GD competitie

Mariellevdh13@gmail.com

06-43274120

 

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers online.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer