U bent hier

Externe (KNLTB) najaarscompetitie 2018

De voorjaarscompetitie is op dit moment nog aan de gang, maar je kan je nu inschrijven voor de KNLTB najaarscompetitie. Deze loopt van half september tot en met eind oktober (zonder inhaaldagen). We kunnen dit voor het eerst bij De Witte Schare op een grotere schaal aan gaan bieden en we hopen hier weer veel leden enthousiast voor te maken. In de directe omgeving zijn er steeds meer clubs die hieraan deelnemen.
Voor de mogelijke data van de competitie kan je hier terecht.

Er zijn zowel voor de heren-, dames- als gemengde teams voldoende mogelijkheden op de speeldagen donderdag, vrijdag en zaterdag. Zowel 17+, 35+ als ook 50+ competities zitten hierbij. Captains van een team kunnen zich middels hier formulier dat hier te vinden is inschrijven.

Zorg ervoor dat je alle dagen een compleet team op kan stellen, anders heeft dit gevolgen. Ook is er de mogelijkheid om deel te nemen aan de nieuwe KNLTB 8 & 9 competitie. Via deze link kan je hier meer informatie over vinden.

Als je hierover vragen hebt, kan je contact opnemen met Ria van Tilburg (VCL). Dit kan onder andere via het e-mailadres competitie@witteschare.nl. Inschrijvingen moeten uiterlijk 1 juni a.s. bij ons binnen zijn.

Daarnaast zijn we ook als vereniging nog op zoek naar iemand die de cursus VCL zou willen volgen en/of iemand die Ria zou willen ondersteunen met het regelen van de competitie. We hopen dat iemand zich hiervoor aanmeldt om ook de volgende competitierondes aan te kunnen blijven bieden en in goede banen te leiden.

Teams

Najaarscompetitie 2018              
Donderdagochtend aanvang 9.00 uur              
DD 17 + Team 1 DD 17+ Team 2 DD 17+ Team 3 DD 17+ Team 4
2e kl Wilma van Boekel 2e kl Karin Hegeraat 3e kl Louise van Sallandt 3e kl Anita Aarts
afd.1 Peggy Thijssen afd. 7 Patricia Paters afd.19 Ria Aarts afd.13 Rian Vermeulen
  Yolanda Lamers   Astrid van der Venne   Mariet van der Heijden   Nelly van der Linden
  Diny van Summeren   Sonja van Gaal   Marij van Heumen   Monique Sengers
  Mariette Mulder   lonneke Griffioen   Rieky Bens   Ella Aarts
  Dancielle van der Venne       Fabienne Huizinga   Yvonne van Opheusden
               
Donderdagavond aanvang 19.00 uur              
DD 17+ Team 1 DD 17+ Team 2 DD 17 + Team 3    
2e kl Hinne Gitz 2e kl Philomeen Smits 3e kl Helma van Uden    
afd 2 Annie van Hal afd, 6 Margareth de Jong afd. 6 Jose Jans - Beken    
  Maria den Brok   Marja van Boekel   Marleen van Son    
  Rianne Mathijssen   Marja van der Velden   Carin Wingens    
          Hermien Wingens    
          Elles van Son    
          Miriam Zwaans    
Vrijdagavond aanvang 19.00 uur              
HD 17+ Team 1 HD 35 + Team 1 HD 35+ Team 2 DD 17+ Team 1
2e kl John Manders 1e kl Wilfred Janssen 2e kl Frenk Lamers 2e kl Mandy Opsteeg
afd. 16 Remco Wubben afd. 3 Arna van de Haterd afd. 15 Rolf Kok afd. 23 Lieke Markink
  Jeffrey Saueressig   Tonny van Tilburg   Hans Jansen   Saskia van Workum
  Kevin Strik   Carlo Vos   Joost Koninkx   Jellek Voet
  Rob Reijnen   Mark Kleijn   Maarten van der Venne   Ivon Derksen
  Koen Ondersteijn           Kitty van der Kroft
               
DD 35+ Team 1 GD 35+ Team 1 GD 35+ Team 2 GD 35+ Team 3
2e kl Francis van Beijsterveldt 2e kl Henk van Ras 3e kl Alex Visser 3e kl Jose de Loijer
afd. 17 Anita van den Bogaert afd. 16 Henny van Ras afd. 23 Janneke Visser afd 27 Erik Franken
  Ans Derks   Theo Loeffen   Mathieu Vissers   Petra Boeijen
  Sandra Kleijn   Theo Zwaans   Yolanda Lamers   Carlo van Leuken
  Esther van Ras   Linsy van der Velden   Arno van den Akker   Susan van der Burgt
  Lyonne van Dinther   Rianne Jansen       Jan Spierings
               
Zaterdag              
Heren 17 +  4HE-2HD   Heren 17+ 2HE - 3 HD          
1e kl Team 1 2e kl Team 1 3ekl Team 2 4e kl Team 3
afd.6 Rob Vos afd. 9 Bart Kusters afd. 10 Merlijn Huvenaars afd. 4 Arjan Caspers
  Joey van Orsouw   Teun van Tilburg   Ron Appelhof   Rick van der Burgt
  Patrick Hofman   Roel Huberts   Rik Zwaans   Ruud van der Linden
  Sander Scherer   Rik van der Linden   Sjoerd Wingens   Roel Wingens
  Ton Reijnen   Niels Albers   Tom Appelhof   Luuk Willems
  Ralf Vos       Bus Polman    
  Kay van Son            
               
Dames dubbel 17+              
3e kl Team 1   Team 2        
afd. 25 Lotte van Hal 4e kl Daniek Schouten        
  Jolien van Tilburg afd. 36 Fenna Schouten        
  Marlon Ondersteijn   Marit Schouten        
  Sharon Gielis   Ingrid Vermeulen        
  Elles van der Linden   Manon van Summeren        
               
Jeugd najaarscompetitie 2018              
Meisjes 11 / 17 jaar              
3e kl Team 1            
afd.24 Evi Loeffen            
  Guusje Visser            
  Nina van der Hoeven            
  Lois Moerkerk            
  Vera Lamers            

Schema

za 15-9-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 10

DE WITTE SCHARE 2

METZ-POINT 1                    Merlijn Huvenaars

za 15-9-2018

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 25

DE WITTE SCHARE 1

DE HAMBAKEN 1               Lotte van Hal

za 15-9-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4

DE WITTE SCHARE 3

LEENDE 1                            Arjan Caspers

 

za 22-9-2018

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 36

DE WITTE SCHARE 2

OOIJ 1                                   Daniek Schouten

za 22-9-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

DE WITTE SCHARE 1

UDEN 1                                  Bart Kusters

za 22-9-2018

Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 1

HTC SON 1                            Joey van Orsouw

 

za 29-9-2018

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 25

DE WITTE SCHARE 1

TILBURG 2                               Lotte van Hal

za 29-9-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4

DE WITTE SCHARE 3

PACKADOR 1                          Arjan Caspers

 

za 6-10-2018

Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 1

DE VLIJMD 1                               Joey van Orsouw

za 6-10-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

DE WITTE SCHARE 1

MAASPOORT 1                           Bart Kusters

za 6-10-2018

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 36

 

DE WITTE SCHARE 2

DE HOGE WICK 2                        Daniek Schouten

 

 

za 13-10-2018

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 36

DE WITTE SCHARE 2

LENT 3                                          Daniek Schouten

za 13-10-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 10

 

DE WITTE SCHARE 2

MALISKAMP 1                                      Merlijn Huvenaars

 

za 13-10-2018

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 25

 

DE WITTE SCHARE 1

BASTION BASELAAR 1                      Lotte van Hal

 

         

 

za 20-10-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 10

DE WITTE SCHARE 2

CAROLUS 3                                    Merlijn Huvenaars

za 20-10-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4

DE WITTE SCHARE 3

ELTV 1                                             Arjan Caspers

za 20-10-2018

Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 6

 

DE WITTE SCHARE 1

BOKT 1                                            Joey van Orsouw

 

 

za 27-10-2018

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 25

DE WITTE SCHARE 1

NULAND 1                                         Lotte van Hal

za 27-10-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4

DE WITTE SCHARE 3

DE MEIJVINK 1                                  Arjan Caspers

za 27-10-2018

Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

DE WITTE SCHARE 1

DE MATTENKLOPPERS 1                Bart Kusters

 

vr 14-9-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16

DE WITTE SCHARE 1

GENNEP 1                            Henk van Ras

vr 14-9-2018

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 17

DE WITTE SCHARE 1

DE HOPBEL 2                      Francis van Beijsterveldt

vr 14-9-2018

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 23

DE WITTE SCHARE 1

GROOTVEN 2                      Mandy Opsteeg

vr 14-9-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 23

DE WITTE SCHARE 2

MALDEN 4                            Alex Visser

 

vr 21-9-2018

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 15

DE WITTE SCHARE 2

GROOTVEN 1                       Henry van Boekel

vr 21-9-2018

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16

DE WITTE SCHARE 1

DE HAANENBERGH 1         John Manders

vr 21-9-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 27

 

DE WITTE SCHARE 3

DE MOOKERHEIDE 1          Jose de Loijer

 

vr 21-9-2018

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 3

 

DE WITTE SCHARE 1

OOSTERPLAS 2                  Wilfred Janssen

 

 

vr 28-9-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16

DE WITTE SCHARE 1

LANGENBOOM 1                  Henk van Ras

vr 28-9-2018

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 23

DE WITTE SCHARE 1

ESTEREN 1                           Mandy Opsteeg

vr 28-9-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 23

DE WITTE SCHARE 2

FAIR PLAY 2                         Alex Visser

 

vr 5-10-2018

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 15

DE WITTE SCHARE 2

LEUTH 1                                      Henry van Boekel

vr 5-10-2018

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16

DE WITTE SCHARE 1

HORSSEN 1                                 John Manders

vr 5-10-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 27

DE WITTE SCHARE 3

ESTEREN 2                                  Jose de Loijer

vr 5-10-2018

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 3

DE WITTE SCHARE 1

CAROLUS 2                                 Wilfred Janssen

 

vr 12-10-2018

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16

DE WITTE SCHARE 1

TOZ 1                                             John Manders

vr 12-10-2018

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 17

DE WITTE SCHARE 1

GEMERT 1                                    Francis van Beijsterveldt

vr 12-10-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 27

DE WITTE SCHARE 3

DE LINDEN 2                               Jose de Loijer

vr 12-10-2018

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 3

DE WITTE SCHARE 1

SINT TUNNIS 2                             Wilfred Janssen

 

 

vr 19-10-2018

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 15

DE WITTE SCHARE 2

PLAY BACK 1                  Henry van Boekel

vr 19-10-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16

DE WITTE SCHARE 1

DE KREKEL 2                   Henk van Ras

vr 19-10-2018

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 23

DE WITTE SCHARE 1

RAPIDITAS 2                     Mandy Opsteeg

vr 19-10-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 23

DE WITTE SCHARE 2

DE WIEKSLAG 1                Alex Visser

 

vr 26-10-2018

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 17

-

 

DE WITTE SCHARE 1

DE GROOTE WIELEN 2               Francis van Beijsterveldt

vr 26-10-2018

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 23

-

 

DE WITTE SCHARE 1

HERVELD 1                                    Mandy Opsteeg

vr 26-10-2018

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 23

-

 

DE WITTE SCHARE 2

RACKETS-BERGHEM 1                 Alex Visser

vr 26-10-2018

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 3

-

 

DE WITTE SCHARE 1

BOKT 1                                            Wilfred Janssen

Donderdag ochtend

do 13-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 19

DE WITTE SCHARE 3

DE KREKEL 5                        Louise van Sallandt

Donderdag avond

do 13-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 2

DE WITTE SCHARE 1

THADIA 1                                Hinne Gitz

Donderdag ochtend

do 20-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1

DE WITTE SCHARE 1

HELVOIRT 1                           Wilma van Boekel

do 20-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 7

DE WITTE SCHARE 2

DE KREKEL 2                        Karin Hegeraat

Donderdag avond

do 20-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 3

DE PETTELAER 4                 Helma van Uden

do 20-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 2

VIERLINGSBEEK 1               Philomeen Smits

Donderdag ochtend

do 27-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1

DE WITTE SCHARE 1

SON EN BREUGEL 3           Wilma van Boekel

do 27-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 13

DE WITTE SCHARE 4

SON EN BREUGEL 7           Anita Aarts

Donderdag avond

do 27-9-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 2

DE WITTE SCHARE 1

VINKEL 1                              Hinne Gitz

 

Donderdag ochtend

do 4-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1

DE WITTE SCHARE 1

DE KREKEL 3                       Wilma van Boekel

do 4-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 7

DE WITTE SCHARE 2

NULAND 1                             Karin Hegeraat

Donderdag avond

do 4-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 3

TOPIO 3                                 Helma van Uden

do 4-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 2

BOEKEL 1                             Philomeen Smits

Donderdag ochtend

do 11-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 7

DE WITTE SCHARE 2

DE KLINKAERT 2                 Karin Hegeraat

do 11-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 19

 

DE WITTE SCHARE 3

SKINLO 1                              Louise van Sallandt

 

         

Donderdag avond

do 11-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 3

GEMERT 3                            Helma van Uden

do 11-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 2

DE WITTE SCHARE 1

HUROS 1                               Hinne Gitz

Donderdag ochtend

do 18-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 13

DE WITTE SCHARE 4

DE KREKEL 4                        Anita Aarts

do 18-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 19

 

DE WITTE SCHARE 3

HERTOG JAN 2                     Louise van Sallandt

 

         

Donderdag avond

do 18-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 2

WILBERTOORD 1                  Philomeen Smits

Donderdag ochtend

do 25-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 13

DE WITTE SCHARE 4

SHAILE 1                                     Anita Aarts

do 25-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 7

DE BROEKHOEK 1

DE WITTE SCHARE 2                 Karin Hegeraat

 

Donderdag avond

do 25-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 3e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 3

TOPIO 5                                       Helma van Uden

do 25-10-2018

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) – 2e klasse – Afdeling 6

DE WITTE SCHARE 2

GENNEP 2                                   Philomeen Smits

 

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers online.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer